KALINA 9 sierpnia 2018 roku we Wrocławiu !

KALINA 9 sierpnia 2018 roku we Wrocławiu !

KALINA – „Czyste Szumienie” w Starym Klasztorze, Scena Letnia na dziedzińcu !

KALINA to Nowa Dziewczyna w Mieście, tak ją przedstawił po raz pierwszy Marek Niedźwiecki na antenie radiowej Trójki.

Po raz pierwszy zaprezentowała swoją twórczość we wrześniu 2016 roku wydając singiel “Nawet Jeśli”, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów hipnotyzując słuchaczy romantycznym dream popowym brzmieniem.

Kolejne single “Pamiętam Cię” oraz “Biuro rzeczy znalezionych” również znalazły się na playlistach radiowych, wprowadzając w znane rejony popu łobuzerski uśmiech miejskiej poezji. Pod koniec września 2017 roku ukazał się album KALINY p.t. “Czyste Szumienie”. Ta muzyka to stan umysłu. Przebojowość i melancholia, w której przejrzą się z rozkoszą fani Juliee Cruise, Cliffa Martineza czy Kyle Dixon & Michaela Steina. Autorem większości utworów jest KALINA, a wyprodukował i zaaranżował je Max Skiba znany z polsko-brytyjskiego duetu KDMS.

Koncert w Starej Piwnicy to kolejny przystanek na trasie KALINY, wcześniej zagrała wraz z zespołem m.in. w Studiu Koncertowym Trójki im.Agnieszki Osieckiej, na festiwalu Enea Spring Breake oraz w klubie SPATiF w Warszawie.

KALINA o swoich koncertach:

“Rozbudowaliśmy wspólnie z muzykami Czyste Szumienie o siłę brzmienia żywych instrumentów i oczywiście harfę. Lirykę elektroniczną zdominuje band, dając Wam autentyczność prosto z ziemi. Zasilane miłością stworzenie świata, metafizyczna podróż po zakamarkach wspomnień drzemiących w zbiorowej podświadomości, wyjście z mroku do światła. W miejskich baśniach i dziewczyńskich songach odnajdziecie nutę rodzimego kampu, potworów syntezatorowych, dream pop’owy romantyczny suicide, a to wszystko zanurzone w akustycznym brzmieniu harfy i celnym brzmieniu całego zespołu stworzy kryształowo hippie-pop’owy, melodyjny przekaz. Tak zaczynamy wiosnę. Zapraszamy”

Na scenie oprócz KALINY (harfa, wokal) usłyszymy zespół w składzie:
Mateusz Modrzewiecki – bębny
Grzegorz Stańczyk – gitary
Mikołaj Dobber – klawisze

Poznajcie nasze single:Posłuchajcie również całej płyty “Czyste Szumienie” w znanych serwisach muzycznych, np. w Spotify:

więcej informacji:

Start

Posłuchaj KALINY


https://www.facebook.com/Kalina.Hlimi.Pawlukiewicz/

09.08.18 godz.20.00, Stary Klasztor, Scena Letnia na dziedzińcu, Wrocław
KALINA „Czyste Szumienie”
bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *