"Za marzenia" piosenka z czołówki. Co to za utwór? Kto śpiewa?

"Za marzenia" piosenka z czołówki. Co to za utwór? Kto śpiewa?

“Za marzenia” – piosenka z czołówki nowego serialu Dwójki to utwór Kaliny Hlimi-Pawlukiewicz pt. “Za marzenia”. Za aranżację i produkcję piosenki odpowiada Mikołaj Dobber.

Kim jest Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA?

To absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”. Jest także wegetarianką i propagatorką zdrowego stylu życia. Od lat angażuje się w akcje społeczne na rzecz zwierząt i osób starszych. Wystąpiła m.in. w kampanii „Zwierzę to nie prezent”, czynnie wspiera też Dom Artysty Weterana w Skolimowie. KALINA ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. KALINA wydała debiutancką płytę ,,Czyste szumienie’’.

Więcej informacji: https://www.telemagazyn.pl/artykuly/za-marzenia-piosenka-z-czolowki-co-to-za-utwor-kto-spiewa-wideo-zdjecia-63213.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *